Değerli Hocalarım:

Ben deniz Adana Ceyhan Merkez Cami İmamı Yakup ETİK.

Açık öğretim ilahiyat fakültesinde öğrenim gören hocalarımıza yönelik Arapça dersi için Adana ve Osmaniye’nin merkez ve ilçelerinde bir çok hocamızla Arapça dersleri çalıştık.

Derste dersi anlamayan veya daha sonra unutan hocalarımız için 11’i 1. sınıf için 9’u 2. sınıf için olmak üzere toplam 20 cd’lik bir çalışma yaptık. Hocalarımız onu evlerinde izliyorlar

bilmediklerini öğreniyor, unuttuklarını hatırlıyor en önemlisi 500’e yakın soruyla sınav tekniğini öğreniyorlar. Kendisiyle ders çalıştığımız veya kendisine CD verdiğimiz bütün hocalarımız

şükürler olsun bu derslerini verdiler. Diyebilirim ki sayın hocam Adana ve Osmaniye de Arapça sıkıntısı olan hocamız kalmadı veya çok az.


Sayın Hocam

Sizden istirhamımız bulunduğunuz yerde Arapça dersini veremeyen hocalarımız varsa, onlara bu CD’lerden gönderelim istiyoruz. Onlar da okullarını biran evvel bitirsin.

Ayrıca CD’ler de konuların nasıl işlendiğini göstermek maksadıyla internette bir kısmını yayınladık, isterlerse hocalarımız bu adrese girip cdnin içeriğinden haberdar olabilirler.

Fiyatı 2 sınıf için 50ytldir.

Sayın hocam şimdiden ilginize teşekkür ederim. İşlerinizde başarılar dilerim.

Yakup ETİK

Ceyhan Merkez Cami İmamı

0535 220 82 85